.

Oferta

Czyszczenie kanalizacji

Firma Wektor czyści kanalizację pojazdami typu wuko. Mocne, sprawdzone maszyny o dużej wydajności z siłą wodospadu czyszczą rury kanalizacyjne na terenie Wrocławia. Posiadamy również pojazdy z możliwością zasysania osadów ze studzienek deszczowych itp.

spirala

Elektryczne spirale z głowicami do udrażniania osadów twardych, nacieków tłuszczowych. Przenośne zestawy do czyszczenia ciśnieniowego poziomów kanalizacyjnych. Kamery video do kontroli miejsc szczegulnie awaryjnych, powtarzających się problemów.

inspekcje

Video inspekcje to nasza specjalności. Setki wykrytych awarii które sprawiały użytkownikom kanalizacji problemy. Na naszym wyposażeniu są kamery video wpychane ręcznie jak również kamery które same jeżdżą, tak zwane roboty z pomiarem spadków oraz laserowym pomiarem średnicy rury, ilości zanieczyszczenia.

Instalacje sanitarne

Instalacje sanitarne w pełnym zakresie oferujemy naszym klientom. Na naszej drodze zawodowej zaczynaliśmy do rur ocynkowanych, poliprppynelowych, miedzianych, pex, Kissan także jak Państwo widzicie jesteśmy gotowi na każdą technologię. Firma NURTEX wykonuje hydrofornie, węzły cieplne, instalacje centralnego ogrzewania